Android 9 Pie Güncellemesi Gelen Samsung Galaxy S9'larda Büyük Sorun!

Dünya teknoloji devi Samsung tarafından üretilen amiral telefonlardan olan Galaxy S9'lara gelen Android Pie güncellemesi sonrasında pek çok sorun yaşandı. Peki yaşanan sorunlar ne? Android 9 Pie güncellemesi sonrasında Samsung Galaxy S9'larda yaşanan gelişmeler.

Android 9 Pie Güncellemesi Gelen Samsung Galaxy S9'larda Büyük Sorun!

Samsung'un amiral telefonlarından Galaxy S9 için gelen Android Pie güncellemesi bir dizi sorunu da beraberinde getirdi.

Güncellemeyi büyük bir heyecanla telefonlarına yükleyenlerin azımsanmayacak bir kısmı batarya problemiyle karşı karşıya kaldı.

Problem yaşayan kullanıcılardan biri kısa mesaj gönderirken pil seviyesinin saniyeler içindeyüzde 10'dan yüzde 4'e düştüğünü belirtti.

Pil ömrüyle ilgili gelen şikayetler üzerine harekete geçen Samsung, bu ay içerisinde yayınlanacak yeni bir güncelleme ile birlikte bu sorunu ortadan kaldırmayı planlıyor.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 6 ay Önce

Indirilen resim,video,muzik hicbir şekilde hafıza kartına taşınmıyor acil cozum