Ankara Belediye Başkanı Gökçek: Her Hayır Diyene Terörist Denilemez

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Cumhurbaşkanlığı Sistemi referandumuna ilişkin yaptığı açıklamasında "Her hayır diyene terörist denilemez" dedi.

Ankara Belediye Başkanı Gökçek: Her Hayır Diyene Terörist Denilemez

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de Akyurt ilçesinde çeşitli açıklamalarda bulundu. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek büyükşehir belediyesinin yatırımlarından bahsederek, Akyurt fuar alanının iki yıl içerisinde tamamlanacağını söyledi.

Ayrıca Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Cumhurbaşkanlığı Sistemi referandumuna ilişkin de çeşitli açıklamalarda bulundu. Melih Gökçek'in açıklamaları ise şöyle;

"HER HAYIR DİYENE TERÖRİST DENİLEMEZ, AMA..."

"Allah'ın izniyle bu iş olacak. Bir kere şunu düşünün 'kim evet, kim hayır diyor." Bir bakacağız hayır diyen kim; PKK, HDP, DHKP/C, FETÖ, Avrupa'da Almanya, Hollanda. Yani bizi ülkelerine sokmayan, bizi kıskanan ülkeler. Her 'Hayır' diyenlere kesinlikle terörist denilemez ama şu cümleme dikkat edin her terörist 'hayır' diyor. Hainler 'hayır' dediğine göre bu millet de Allah'ın izni ile 'evet' demek durumundadır."

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE