Ankara Belediye Başkanı Gökçek: Her Hayır Diyene Terörist Denilemez

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Cumhurbaşkanlığı Sistemi referandumuna ilişkin yaptığı açıklamasında "Her hayır diyene terörist denilemez" dedi.

GÜNDEM 20.03.2017, 10:02
Ankara Belediye Başkanı Gökçek: Her Hayır Diyene Terörist Denilemez

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de Akyurt ilçesinde çeşitli açıklamalarda bulundu. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek büyükşehir belediyesinin yatırımlarından bahsederek, Akyurt fuar alanının iki yıl içerisinde tamamlanacağını söyledi.

Ayrıca Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Cumhurbaşkanlığı Sistemi referandumuna ilişkin de çeşitli açıklamalarda bulundu. Melih Gökçek'in açıklamaları ise şöyle;

"HER HAYIR DİYENE TERÖRİST DENİLEMEZ, AMA..."

"Allah'ın izniyle bu iş olacak. Bir kere şunu düşünün 'kim evet, kim hayır diyor." Bir bakacağız hayır diyen kim; PKK, HDP, DHKP/C, FETÖ, Avrupa'da Almanya, Hollanda. Yani bizi ülkelerine sokmayan, bizi kıskanan ülkeler. Her 'Hayır' diyenlere kesinlikle terörist denilemez ama şu cümleme dikkat edin her terörist 'hayır' diyor. Hainler 'hayır' dediğine göre bu millet de Allah'ın izni ile 'evet' demek durumundadır."

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)