Ankara Büyükşehir Belediyesinde Yeni Atamalar Yapıldı!

Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş başkanlığında Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi, Ağustos ayı ikinci oturumunu gerçekleştirildi. Ayrıca Ankara Büyükşehir Belediyesinde yeni atamalar yapıldı.

GÜNDEM 07.08.2019, 23:00
Ankara Büyükşehir Belediyesinde Yeni Atamalar Yapıldı!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın Başkanlığında Belediye Meclisi, Ağustos ayı ikinci oturumu yapıldı.

Yapılan toplantıda belediyede görevli olan personellerin 3-6 yaş grubundaki çocukları için "Gündüz Bakımevi" açılması ve envantere kayıtlı ancak hizmete ihtiyaç duyulmayan araçların satışı hakkında konular değerlendirildi.

OYLAMA YAPILDI, KABUL EDİLDİ

Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde 3-6 yaş grubundaki çocuklara kreş açılması ve bunların işletilmesi hakkında Ankara Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı görevlendirilmesi oy birliğiyle kabul edildiği açıklandı.

Ankara Büyükşehir Belediyesinin envanterinde kayıtlı olan bazı araçların hizmete ihtiyacı olmamasından dolayı satışının yapılması hakkında encümenine yetki verilmesine onay verildi.

YENİ ATAMALAR YAPILDI

Diğer yandan Hazine ve Maliye Bakanlığında görev yapan Baki Kerimoğlu Genel Sekreter Yardımcılığına, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığından görev yapan Halit Özdilek İşletme ve İştirakler Daire Başkanlığına, Tarım ve Orman Bakanlığında görev yapan Yıldırım Şamil Özden Daire Başkanlığına ve Haymana Belediye Başkanlığında görev yapan Asilhan Altıntaş Zabıta Şube Müdürlüğüne asaleten atandı.

Yorumlar (0)