Ankara'da Alparslan Türkeş'in Ölüm Yıl Dönümü Nedeniyle Bazı Yollar Trafiğe Kapatıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Eski Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in ölüm yıl dönümü nedeniyle gerçekleştirilecek olan anma programları kapsamında Ankara'da bazı yollar trafiğe kapatılacak. Ankara Valiliği tarafından yayımlanan açıklamayı siz okuyucularımızla paylaşıyoruz.

GÜNDEM 04.04.2018, 03:00
Ankara'da Alparslan Türkeş'in Ölüm Yıl Dönümü Nedeniyle Bazı Yollar Trafiğe Kapatıldı

Ankara Valiliği resmi internet sayfası üzerinden yayımladığı bir basın açıklaması ile Ankara'da bazı yolları trafiğe kapatılacağını duyurdu. 

Ankara Valiliği'nden yayımlanan duyuru ve trafiğe kapatılacak yollara ilişkin açıklama şu şekilde, 

ANKARA'DA BAZI YOLLAR TRAFİĞE KAPATILACAK

Ankara Valiliği tarafından yayımlanan basın açıklamasında, eski MHP Genel Başkanı Merhum Alparslan Türkeş’in ölüm yıl dönümü nedeniyle belirtilen yolların trafiğe kapatılacağı açıklandı. 

Yayımlanan duyuruda yolların 4 Nisan gecesi saat 02.00'den itibaren trafiğe kapatılacağı ve bu yolların tören bitene kadar trafiğe açılmayacağı açıklandı. 

Ankara Valiliği tarafından yayımlanan duyuru metninin detayları şu şekilde,

Ankara Valiliği Tarafından Yayımlanan Basın Açıklaması

04 Nisan 2018 Çarşamba günü, eski MHP Genel Başkanı Merhum Alparslan Türkeş’in ölüm yıl dönümü nedeniyle Beştepe Mahallesi Alparslan Türkeş Caddesi’nde bulunan kabri başında anma etkinliği düzenleneceğinden, söz konusu etkinlik nedeniyle 04 Nisan 2018 Çarşamba günü saat 02.00’den etkinlik sona erene kadar; 

Alparslan Türkeş Caddesi çift yönlü olarak (Jandarma Alt Geçit Kavşağı ile Alparslan Türkeş Meydanı arası açılan cadde ve sokaklar), Alparslan Türkeş Meydanı (alt geçit hariç), Mevlana Bulvarı ile Bahriye Üçok Caddesi’nden Alparslan Türkeş Meydanı’na giriş ve çıkış yan varyantları araç trafiğine kapatılacaktır. 

Vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamamaları için trafiğe kapanacak yolların durumunu dikkate almalarının faydalı olacağı değerlendirilmektedir.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)