Ankara'da Ulaşım (Metro , Otobüs) Hafta Sonuna Kadar Ücretsiz

Ankara'da otobüsler ne zamana kadar ücretsiz olacak? Ankara'da kaç gün boyunca ulaşım ücretsiz olacak? sorularının yanıtı geldi...

Ankara'da Ulaşım (Metro , Otobüs) Hafta Sonuna Kadar Ücretsiz
 Ankara'da Ulaşım (Metro , Otobüs) Hafta Sonuna Kadar Ücretsiz

Başkent'de demokrasi nöbeti devam ediyor. Başkentli vatandaşların katılımı ile meydanlar hınca hınç her gün dolu. Kızılay Meydanı her geçen gün daha çok ay yıldızlı bayraklarla donatılıyor. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek  , Metro, ankaray ve ego otobüslerinin bu hafta da ücretsiz olarak vatandaşlara hizmet sunacağını duyurdu. 


Demokrasi nöbetinin son bulmadığını ve devam ettiğini dile getiren Sn. Melih Gökçek bu hafta da vatandaşlara ücretsiz ulaşım imkanlarının verileceğini dile getirdi.  Vatandaşlar haftanın ilk iş gününde otobüs kartlarını hazırladıklarında "ücretsiz" ibareleri ile karşılaştı.

Kamupersoneli.net | Ankara

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2016, 09:26
YORUM EKLE