Ankara Emniyet Müdürlüğünde Devir Teslim Gerçekleşti

Geçtiğimiz Cumartesi günü Mahmur Karaaslan'ın Ankara Emniyet Müdürlüğü görevini bırakacağını İçişleri Bakanlığı'na bildirmesinin ardından, boşalan koltuğa Servet Yılmaz'ın geldiği Kararname ile açıklandı. Bugün her iki isimde Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne gelerek devir teslim işlemlerini gerçekleştirdiler.

Ankara Emniyet Müdürlüğünde Devir Teslim Gerçekleşti

RESMİ Gazete'de yayımlanan İçişleri Bakanlığı Kararnamesi'yle Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Servet Yılmaz, yeni görevine başladı.

MAKAM ODASINDA GÖRÜŞTÜLER

Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne saat 10:30 sıralarında gelen Servet Yılmaz'ı, Ankara Emniyet eski Müdürü Mahmut Karaaslan'la şube müdürleri karşıladı. Burada polis mangasını selamlayan Servet Yılmaz, daha sonra şube müdürleriyle tek tek tokalaştı. Ardından Yılmaz ile Karaaslan bir süre makam odasında görüştü.

Yaklaşık 15 dakika süren görüşmenin ardından Ankara Emniyet Müdürü Yılmaz, Mahmut Karaaslan'ı emniyet binasından uğurladı.

KAMUPERSONELİ.NET - DHA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2017, 11:36
YORUM EKLE