Ankara Gölbaşı ilçesinde bulunan Mogan Gölü'nde 2 cesed çıkarıldı!

Ankara'nin Gölbaşı ilçesinde bulunan Mogan Gölü'nde bugün 37 yaşında bir kadına ait cesed çıkarıldı. Mogan Gölü'nde 4 gün önce de 14 yaşında bir genç kıza ait cesed bulunmuştu. Bugün çıkarılan cesedin Melek A.’ya, 4 gün önce çıkarılan cesedin ise Adalet Ş. adında ki genç bir kıza ait olduğu belilendi.

Ankara Gölbaşı ilçesinde bulunan Mogan Gölü'nde 2 cesed çıkarıldı!

Ankara Gölbaşı'nın meşhur mesire alanlarından Mogan Gölü'nde yine bir cesed çıkartıldı. Mogan Gölü çevresinde görev yapan güvenlik görevlileri, Mogan Gölü içerisinde bir cesedin görüldüğünü ihbar etti. Olay yerine gelen polis ekipleri, Mogan Gölü'nden 37 yaşında, isminin Melek A. olduğu tespit edilen bir bayana ait cesed çıkardı. Melek A.'nın Ankara'nın Keçiören ilçesinde oturduğu tespit edildi.

DÖRT GÜN ÖNCE ÇOCUK CESEDİ BULUNMUŞTU

Öte yandan, gölde geçtiğimiz günlerde de 14 yaşındaki Adalet Ş.'nin cansız bedeni bulunmuştu. Melek A.'nın cesedinin bulunduğu alanın, Adalet Ş.'nin cesedinin bulunduğu alana yaklaşık 100 metre uzaklıkta olduğu öğrenildi. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE