Ankara İstanbul ve İzmir Dikkat ! Meteoroloji'den Şiddetli Yağış Uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından bir açıklama yapıldı ve İstanbul, Ankara ve İzmir illeri için kuvvetli yağış uyarısı yapıldı. Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde...

Ankara İstanbul ve İzmir Dikkat ! Meteoroloji'den Şiddetli Yağış Uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından bir açıklama yapıldı ve yapılan açıklamada kuvvetli yağış uyarısında bulunuldu.

METEOROLOJİ'DEN UYARI GELDİ

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Doğu Anadolu'nun doğusu, Batı Akdeniz'in yüksek kesimleri, Bilecik, Afyonkarahisar, Bolu çevreleri ile Ankara ve Konya'nın kuzeybatı kesimlerinde karla karışık yağmur ve yer yer kar şeklinde olması beklendiği ifade edildi.

Bunun yanı sıra Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamanın devamında yağışların, Muğla, Aydın, İzmir, Uşak ve Manisa çevreleri ile Kütahya'nın batı kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olacağı vurgulandı.

Hava sıcaklıklarının güneybatı kesimlerde 2 ila 4 derece artması bekleniyor. Genellikle kuzey ve kuzeydoğu, güney ve doğu kesimlerde güney yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Marmara ve Güney Ege kıyılarında yer yer kuvvetli olarak (30-50 km/sa) esmesi bekleniyor.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE