Ankara Valiliği Açıkladı! Başkent'te Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak!

Ankara Valiliği yayımladığı bir basın açıklaması ile bazı yolların trafiğe kapatılacağını duyurdu.

Ankara Valiliği Açıkladı! Başkent'te Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak!

Ankara Valiliği resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir basın açıklaması ile Ankara'da bazı yolların trafiğe kapatılacağını duyurdu.

ANKARA'DA BAZI YOLLAR TRAFİĞE KAPATILACAK

Ankara Valiliği'nden yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilecek bir açılış programı kapsamında belirtilen yolların trafiğe kapalı olacağı duyuruldu. 

Ankara Valiliği tarafından yapılan basın açıklaması şu şekilde,

''Adnan Saygun Caddesi üzerinde bulunan Melike Hatun Camisi’nin, 27 Ekim 2017 Cuma günü Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından ibadete açılması ile ilgili program nedeniyle saat 10.00’dan itibaren program sona erene kadar, Adnan Saygun Caddesi, Ordu Sokak, Kosova Sokak, Temiz Sokak, Ayhan Sokak, Çavuş Sokak ve Suluçeşme Sokağı çift yönlü olarak araç trafiğine kapatılacaktır. Bu güzergâhları kullanan vatandaşlarımızın, trafiğe kapatılan yol durumunu dikkate almalarının faydalı olacağı değerlendirilmektedir.''

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE