Ankara Valiliğinden Trafik Düzenlemesine İlişkin Açıklama

Ankara Valiliği tarafından bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada MKE Ankaragücü ile Trabzonspor arasında yarın akşam oynanacak müsabaka nedeniyle Osmanlı Stadyumu'nun çevresindeki bazı yollarda trafiğin yeniden düzenlendiği ifade edildi.

GÜNDEM 24.08.2018, 22:18 24.08.2018, 22:23
Ankara Valiliğinden Trafik Düzenlemesine İlişkin Açıklama

Ankara Valiliği tarafından trafik düzeni hakkında bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada MKE Ankaragücü ile Trabzonspor arasında yarın akşam oynanacak müsabaka nedeniyle Osmanlı Stadyumu'nun çevresindeki bazı yollarda trafiğin yeniden düzenlendiği vurgulandı. 

Ankara Valiliği tarafından yapılan açıklamanın detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz...

YAPILAN AÇIKLAMA 

"Saat 14.00'ten müsabakanın başlayacağı saate kadar Ankara-Ayaş Bulvarı (D-140) bölünmüş yolunun Ayaş istikametinden gelen trafik akımı, Jandarma kavşağından başlayarak Sincan Organize Sanayi kavşağına kadar olan bölümü gidiş-geliş şeklinde iki yönlü olarak, saat 20.00'den itibaren müsabaka sonrası dağılım tamamlanıncaya kadar Ankara-Ayaş Bulvarı (D-140) bölünmüş yolunun Ankara şehir merkezi istikametinden gelen trafik akımının, Sincan Organize Sanayi kavşağından itibaren Jandarma kavşağına kadar olan bölümü gidiş-geliş şeklinde iki yönlü olarak çalıştırılacaktır."

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)