Ankara'da Şiddetli Yağış Başladı ! Araçlarda Mahsur Kalanlar Var...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Ankara için şiddetli yapış uyarısı yapıldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü Ankara'daki vatandaşlardan sağanak yağışın etkili olacağı, sel su baskını gibi olumsuzluklara karşı dikkatli olunmasını istedi.

Ankara'da Şiddetli Yağış Başladı ! Araçlarda Mahsur Kalanlar Var...

Meteoroloji'den Ankaralılar için sağanak yağış uyarısı geldi. Ankara'nın güney ve batı ilçelerinde şiddetli yağışın etkili olması bekleniyor. Ayrıca bu yağışların gece 12'ye kadar devam etmesi bekleniyor.

Yapılan bu uyarıların ardından Ankara'da yağış başladı. Ayrıca aşırı yağışlardan dolayı araçların içinde mahsur kalanların olduğu ifade edildi.

METEOROLOJİ'DEN AÇIKLAMA

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada gökgürültülü sağanak yağışların olacağı ve sel ile su baskınlarına karşı dikkatli olunması gerektiği belirtildi. Söz konusu açılamada şu ifadelere yer verildi:

"Analiz ve Tahmin Merkezi'nde yapılan son değerlendirmelere göre; bugün akşam saatlerine kadar Ankara'nın güney ve batı ilçelerinde (Gölbaşı, Çankaya, Yenimahalle, Etimesgut ve Sincan yerel kuvvetli (15-30 kg/m2) yağışlar beklendiğinden sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır"

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2018, 17:53
YORUM EKLE