Antalya'nın Kepez ilçesinde bir kişi daha işsizlik yüzünden intihar etti

Atanamayan öğretmenler, işsiz kalan milyonlar. Son çare olarak intiharı seçen işsizler. Türkiye son günlerde işsizlik ve geçim sıkıntısı yüzünden intihar edenleri konuşuyor. Bugünde alınan bilgilere göre Antalya'nın Kepez ilçesinde işsizlik yüzünden bir kişi daha intihar etti. İddilara göre intihar eden ALi Y. çalıştığı iş yerinin iflas etmesiyle işsiz kaldı ve son çare olarak oturduğu apartmanın 13. katına çıkarak intihar etti.

GÜNDEM 04.08.2019, 22:35
Antalya'nın Kepez ilçesinde bir kişi daha işsizlik yüzünden intihar etti

Antalya bugün akşam saatlerinde bir intihar olayı yaşandı. İddiaya göre işsiz kalan Ali.Y. adında ki 45 yaşındaki adamın geçim sıkıntısı yüzünden oturduğu apartmanın 13. katına çıkarak intihar ettiği belirtiliyor. İnşaatlarda yalıtım işi yapan Ali Y., işyerinin iflas edip kapanmasından sonra işsiz kaldığı söyleniyor. 

Olay, saat 16.00 sıralarında Kepez ilçesi Gazi Mahallesi TOKİ B1-2/14 Blok'ta meydana geldi. Mersin'den iki kızı ve eşiyle birlikte Antalya'ya gelen Ali Y., bir süre önce ev satın aldı. İnşaatlarda yalıtım işi yapan Ali Y., çalıştığı şirket iflas edince işsiz kaldı.

3 aydır işsiz olan Ali Y., bunalıma girdi.
Bugün akşam saatlerinde eşiyle otururken aniden 8'inci kattaki evlerinden 13'üncü kata çıkan Ali Y., merdiven penceresinden kendini boşluğa bıraktı. Dışarıdan gelen ses üzerine balkona çıkan B.Y., eşini yerde hareketsiz gördü. Çağrılan 112 ekibi tarafından Kepez Devlet Hastanesi'ne götürülen Ali Y., burada yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Ali Y.'nin cansız bedeni Adli Tıp Kurumuna götürüldü.

Yorumlar (0)