Arefe Günü Bankalar Açık Mı? Ramazan Bayramı Tatilinde Hangi Bankalar Açık Olacak?

2019 yılı Ramazan Bayramına sayılı günler kala; "arefe günü bankalar açık mı" sorusu vatandaşlar tarafından soruluyor. Peki Ramazan Bayramı tatilinde hangi bankalar açık olacak? İşte Ramazan bayramı tatilinde açık olan bankalar...

Arefe Günü Bankalar Açık Mı? Ramazan Bayramı Tatilinde Hangi Bankalar Açık Olacak?

Ramazan Bayramına yaklaştığımız şu günlerde pek çok çalışan Bayram tatili heyecanına odaklanmış durumda.

2019 yılı içerisinde Cumhurbaşkanlığı kararıyla Ramazan Bayramı tatili 9 güne çıkarıldı.

Bu nedenle tatil planları belli oldu... Peki 9 günlük Ramazan Bayramı tatilinde ve Ramazan bayramı arefesinde hangi Bankalar açık olacak? İşte Bayram tatilinde açık olacak bankalar...

RAMAZAN BAYRAMI TATİLİNDE BANKALAR AÇIK MI?

Özellikle hergün milyonlarca kişinin kullandığı bankalar, PTT merkezleri, Eczaneler ve Hastanelerin Ramazan Bayramı Arefesinde çalışma durumları merak ediliyor.

Bayramın hem hafta içine denk gelmesi hemde resmi bayram tatili olmasından dolayı kapalı olacak kurumlarda özellikle arefe günü açık olup olmayacakları merak ediliyor.

Arefe günü (3 Haziran 2019 Pazartesi) bankalar, PTT’ler, noterler öğlene kadar açık olacak. 12:30'a kadar işlemler yapılabilecek, öğleden sonra resmi tatile girecek. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE