Atatürk Havalimanı'nın İstanbul Yeni Havalimanı'na taşınması ertelendi

2018 yıl sonuna kadar İstanbul Yeni Havalimanına taşınması planlanan Atatürk Havalimanı'nın taşınması alınan kararla ertelendi. Atatürk Havalimanı'nın İstanbul Yeni Havalimanına taşınması 2019 Mart ayına kadar ertelendi.

Atatürk Havalimanı'nın İstanbul Yeni Havalimanı'na taşınması ertelendi

 İstanbul Yeni Havalimanına taşınması planlanan Atatürk Havalimanı'nın taşınması alınan kararla 2019 Mart ayına kadar ertelendi. 

29 Ekim’de açılışı yapılan İstanbul Yeni Havalimanı’na taşınma ile ilgili Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan’ın da katıldığı toplandı İstanbul Yeni Havalimanı’nda gerçekleştirildi.

Airport Haber’in haberine göre, toplantıya DHMİ Genel Müdürü Funda Ocak, SHGM Genel Müdürü Vekili Bahri Kesici, THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, İGA yetkilileri ve sektör temsilcileri katıldı.

Yapılan görüşmeler neticesinde taşınmanın Mart ayına ertelenmesi kararlaştırıldı.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE