Ayşen Gruda'dan Kötü Haber! Gruda'nın Kızından Açıklama Geldi

Ayşen Gruda'dan son dakika haberi geldi. Geçtiğimiz günlerde yoğun bakıma alındığı ifade edilen tiyatro ve sinema oyuncusu Ayşen Gruda hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Hastanede tedavisine devam edilen usta oyuncu Ayşen Gruda'nın kızı Elvan Gruda sanatçının sağlık durumu hakkında açıklamada bulundu. Peki Ayşen Gruda kimdir? Ayşen Gruda nerelidir? Ayşen Gruda'nın kızı Elvan Gruda ne dedi? Ayşen Gruda'nın kızı Elvan Gruda'dan son dakika açıklaması geldi. Ayşen Gruda nerelidir? Ayşen Gruda'dan son dakika. Ayşen Gruda'nın sağlık durumu nasıl? Ayşen Gruda'nın sağlık durumuyla alakalı merak edilenler. Ayşen Gruda kimdir? Ayşen Gruda ile alakalı olarak son detaylar.

GÜNDEM 22.12.2018, 00:54
Ayşen Gruda'dan Kötü Haber! Gruda'nın Kızından Açıklama Geldi

Yeşilçam'ın birçok filminde Şener Şen, Kemal Sunal ve İlyas Salman gibi önemli isimler ile rol alan Ayşen Gruda'nın sağlık durumu hakkında yeni bir gelişme yaşandı.

Ayşen Gruda'nın kızı Elvan Gruda, annesinin sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı:

Annem Ayşen Gruda tekrar yoğun bakıma alınmıştır. Son evre pankreas kanseri ve karaciğer metastazı ile karşı karşıyayız.

Bu hastalıkla 1 yıldır mücadele ediyoruz. Ancak, pankreas kanseri sinsi bir yapıda olduğu için son evrede kendini belli etti.

Çok değerli doktorumuz Ergün Kasapoğlu yaşam süresini ve kalitesini en üst düzeyde tutabilmek için büyük emek sarf etti.

Hastane, tüm imkanlarını seferber ederek son derece özenli bir bakım yürütmekte. Biz ailesi olarak her an başındayız.

Tıbbı açıdan durumu detaylı bir şekilde doktorları tarafından açıklanacaktır. Başka hiçbir bilgiye itibar etmeyiniz.

Enfeksiyon riski olduğu için yoğun bakıma kimse alınamıyor. Ancak biliyoruz ki, bütün sanat dünyası, dostları, sevenleri, tüm Türkiye bizimle. Herkese çok teşekkür ediyoruz.

Yorumlar (0)