Bakan Akar: Önümüzdeki Günlerde Terörü Mutlaka Sona Erdireceğiz

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Türk Silahlı Kuvvetleri'nin komuta kademesi, geceyi Irak sınırının sıfır noktasındaki Aktütün Hudut Taburunda Mehmetçikle geçirdi ve orada açıklamalarda bulundu. İşte Akar'ın açıklamalarından satır başları...

GÜNDEM 21.08.2018, 09:45
Bakan Akar: Önümüzdeki Günlerde Terörü Mutlaka Sona Erdireceğiz

 Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ve kuvvet komutanlarıyla geceyi sınırın sıfır noktasındaki Aktütün Hudut Taburu'nda geçirdi.

Akar ve beraberindekiler Kurban Bayramı namazını da burada Mehmetçik ile kıldı. Daha sonra yemeğe oturuldu ve yemekten sonra açıklamalarda bulunan Akar terörün biteceğinin sinyalini verdi.

Akar'ın açıklamalarından satır başları;

"Önümüzdeki günlerde terörü mutlaka sona erdireceğiz. En son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar bu mücadele devam edecek. Hiçbir arkadaşımızın kanı yerde kalmadı, kalmayacak. Terör saldırılarının hesabı soruluyor, sorulmaya da devam edecek.

Tüm milletimizin, bütün Silahlı Kuvvetlerimizin kalbi sizinle beraber. Sizin burada yaptığınız kahramanlıkları, fedakarlıkları bütün Türk milleti yakından takip ediyor.

Başarılarınızla hepimiz gurur duyuyoruz. Bugüne kadar gerçekten büyük fedakarlıklar yaptınız, büyük kahramanlıklar gösterdiniz.

Türk Silahlı Kuvvetlerine ve asil Türk milletine önemli anlar yaşattınız. Ülkemizin, hudutlarımızın güvenliği, egemenliğimiz ve bağımsızlığımız için bu hudutta, karakollarda, üs bölgelerinde verilen görevi en iyi şekilde yaptınız bundan sonra yapacağınıza inanıyoruz." dedi.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Yorumlar (0)