Bakan Arslan: 3. Havalimanının Adı Recep Tayyip Erdoğan Olabilir

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan yaptığı açıklama ile beraber; 3. Havalimanının isminin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın isminin verilebileceğini sözlerine ekledi.

Bakan Arslan: 3. Havalimanının Adı Recep Tayyip Erdoğan Olabilir

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan dün ilk inişini Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gerçekleştirdiği 3. Havalimanına yönelik olarak havalimanının adının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan adının verilebileceğini sözlerine ekledi.

Bakan Arslan; 29 Ekim 2018 tarihinde açılışının yapılacağını ifade ettiği 3. Havalimanın isminin ne olacağı şeklindeki soruya cevap verdi.

Bakan Arslan konuyla alakalı olarak; "İsim konusuna gelince son 16 yılda ve öncesinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nda yaptıklarına bakılırsa niye Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ismi olmasın" dedi.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2018, 10:40
YORUM EKLE