Bakan Çavuşoğlu'ndan 'Vize Serbestisi' Açıklaması

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu vatandaşların Avrupa'ya vize serbestisi konusunda beklentisinin olduğunu ifade etti. Konu ile ilgili olarak Çavuşoğlu, "Avrupa bizi oyalamasın biz de gereğini yapacağız" dedi.

Bakan Çavuşoğlu'ndan 'Vize Serbestisi' Açıklaması

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Avrupa'ya vize serbestisi hakkında bir açıklamada bulundu. Bakan Çavuşoğlu açıklamasında Avrupa bizi oyalamasın dedi. Konu ile ilgili olarak Bakan Çavuşoğlu'nun açıklamaları şöyle;

"GEREĞİNİ YAPACAĞIZ"

"Avrupa Birliğinin bizi oyaladıklarını görüyoruz. Bizim de sabrımız sınırsız değildir. Bu konuda vatandaşlarımızın da beklentileri var. Eğer vize serbestisi gelmezse göç anlaşmasıyla ilgili adımları atacağız çünkü anlaşmanın gereği şuydu; Göç, geri kabul ve vize serbestisi. Biz bugüne kadar göç anlaşmasının gereğini sonuna kadar uyguladık. Her bir maddesine riayet ettik. Avrupa, vize konusunda bizi oyalamasın, biz de gereğini yapacağız."

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE