Bakan Gül'de görevde yükselme bekleyenleri sevindiren açıklama

Türkiye Büyük Millet Meclisi Meclis Plan ve Bütçe Komisyonunda açıklama yapan Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, görevde yükselme sınavı bekleyenlere müjde verdi. Sınavın ne zaman yapılacağını merak edenler için Bakan Gül, 2020 yılında görevde yükselme sınavının yapılacağını söyledi.

GÜNDEM 30.11.2019, 19:45
Bakan Gül'de görevde yükselme bekleyenleri sevindiren açıklama

Binlerce kişinin merakla beklediği görevde yükselme sınavı tarihi belli oldu.

GÖREVDE YÜKSELME SINAVI TARİHİ BELLİ OLDU

TBMM'de açıklamalarda bulunan Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, görevde yükselme sınav tarihi  bekleyenler için önemli bir açıklama yaptı.

BAKAN GÜL'DEN GÖREVDE YÜKSELME SINAV MÜJESİ

Meclis Plan ve Bütçe Komisyonunda, görevde yükselme sınavı hakkında konuşan Bakan Gül, "2020 yılında içinde görevde yükselme sınavı açacağız. Şuan çalışmakta olan personelimizin bu görevde yükselme sınavına girmesini sağlayacağız ve özlük haklarında genişletici her türlü çalışmayla onların yanında olmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

GÖREVDE YÜKSELME SINAVI EN SON NE ZAMAN YAPILDI?

Görevde yükselme sınavı Adalet Bakanlığı  tarafından en son 2017 yılında açılmıştı. Sınava giren adayların  tercihleri de 2018 yılının sonuna doğru alındı. 2020 yılında yapılması beklenen görevde yükselme sınavının tercihlerinin ne zaman başlayacağı şimdiden merak edilmeye başlandı.

Yorumlar (0)