Bakan Soylu Adalet Yürüyüşünde CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun Kaç Kişiyle Korunduğunu Açıkladı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu çeşitli açıklamalarda bulundu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptığı açıklamalarında CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun adalet yürüyüşünde kaç kişi ile korunduğunu ifade etti. Konu hakkında tüm detaylar haberimizde...

Bakan Soylu Adalet Yürüyüşünde CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun Kaç Kişiyle Korunduğunu Açıkladı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Sultangazi Nikah ve Düğün Sarayı'nda esnaf ve iş adamlarıyla bir araya geldi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu burada bir konuşma yaptı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptığı açıklamalarında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Türkiye'de güvenlik olmadığını ifade ettiğini hatırlatarak CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun adalet yürüyüşünde kaç kişi ile korunduğunu ifade etti.

KEMAL KILIÇDAROĞLU'NU KAÇ KİŞİ KORUDU?

Konu ile ilgili olarak İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ankara'dan İstanbul'a yürürken sözde adalet yürüyüşü yaptığını ifade ederek "Bir tek güvenlik eksiği ve açığı oldu mu? Kaç kişiyle koruduk Kemal Kılıçdaroğlu'nu biliyor musun?" soruları ile kaç kişi ile korunduğunu ifade etti.

Buna göre İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptığı açıklamalarında adalet yürüyüşü sırasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 28 bin kişiyle korunduğunu ifade ederek bu rakamı kimsenin bilmediğini bunun kendilerinin görevi olduğunu ve görevlerini yerine getirdiklerini ifade etti.

Ayrıntılar geldikçe okuyucularımızla paylaşacağız...

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Türk
Türk - 13 ay Önce

Buna inanan varmı acaba soy isminin zıttı.