Bakan Soylu, Dağlarda kalan toplam terörist sayısını açıkladı

Son dakika olarak İç İşleri bakanlığı tarafından duyuruldu... Tunceli'de büyük operasyon başladı. PKK'lı bir gurup terörist, eylem hazırlığında iken operasyon başlatıldı ve komondolar tarafından bir mağarada avluka altına alındı. Dağlarda Kalan toplam terörist sayısını açıklayan Soylu, Tunceli'de başlatılan operasyon hakkında da bilgiler verdi.

Bakan Soylu, Dağlarda kalan toplam terörist sayısını açıkladı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yaptığı açıklamada, "Cumhurbaşkanımız talimatı verdi, Fırat'ın doğusunda da batısında da terörist nerede varsa ensesindeyiz. Dağlarda toplam 700 terörist kaldı. 15 Aralık itibariyle kış operasyonlarını başlatıyoruz" ifadelerini kullandı.

İçişleri Bakanı Soylu: "Dağlarda toplam 700 terörist kaldı. Kışın 5  metre kar olsa da canlarını almazsak bu millet bize hakkını helal etmez" dedi.

Soylu ayrıca Tunceli'de komandoların mağarada 6 teröristi sıkıştırdığını açıkladı.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2018, 17:25
YORUM EKLE