Bakan Turhan FSM Köprüsü İçin Müjdeyi Verdi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan yaptığı açıklamalarında FSM köpürüsü hakkında değerlendirmelerde bulundu. Bakan Turhan FSM köpürüsünün Kurban Bayramı öncesinde tam kapasiteyle açılacağını ifade etti.

GÜNDEM 19.07.2019, 15:41
Bakan Turhan FSM Köprüsü İçin Müjdeyi Verdi

Bakan Turhan, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere geldiği Malatya'da, yapımı devam eden Kuzey Çevre Yolu'nda incelemelerde bulunarak daha sonra ise Malatya Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti. 

Bakan Turhan burada çeşitli açıklamalarda bulundu. Bakan Turhan açıklamalarında kentin bir kavşak noktası olduğunu ve her açıdan geliştiğini söyledi.

Bir gazeteci tarafından Bakan Turhan'a Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ndeki çalışmalar soruldu.

Bu sorunun üzerine Bakan Turhan çalışmaların planlandığı gibi gittiğini Kurban Bayramı öncesinde tamamlayarak tam kapasite ile köprüyü açmayı hedeflediğini belirtti.

BAKAN TURHAN'IN AÇIKLAMALARI

Bakan Turhan'ın açıklamaları şöyle oldu:

"Oradaki çalışmalar planlandığı gibi gidiyor. Programın önünde gidiyoruz. Çok şükür hava şartları çalışmamızı, iş programımızı öngördüğümüz takvimden önce tamamlamak için bize imkan verdi. Geçtiğimiz yıllardan daha kısa sürede inşallah tamamlayacağız. Kurban Bayramı öncesinde Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ndeki bakım, onarım çalışmalarını tamamlayıp tam kapasiteyle İstanbul halkının hizmetine açmayı hedefliyoruz."

Yorumlar (0)