Bakanlar 100 Günlük Eylem Planı Hazırlıyor!

Başkan Erdoğan tarafından açıklanan yeni kabinede isimleri yer alan Bakanlar 100 günlük eylem planı hazırlığına girdi. Ayrıca Başkan Erdoğan kritik reformları 6. olağan kongrede açıklayacak..

Bakanlar 100 Günlük Eylem Planı Hazırlıyor!

Başkan Recep Tayyip Erdoğan tarafından yeni sistemin reformları düzenlenmeye başlamış durumda.

Türkiye'ye ekonomi, sosyal politikalar ve demokraside üst lige çıkaracak eylem planı kapsamında toplumun taleplerine göre 100 günlük eylem planı hazırlanacak ve takvime dahil edilecek.

Başkan Erdoğan'ın 18 Ağustos 2018 tarihinde 6. Olağan Kongresinde açıklayacağı eylem planının sokakta bulunan vatandaşların yanı sıra iş dünyasına kadar pek çok kesimi ilgilendiren ve hizmet odaklı olarak piyasalara rahatlık kazandıracak yeni adımları devreye sokacak.

Ayrıca ekonomi kurmayları kur ve faiz baskılarıyla mücadelede bulunurken 11. Kalkınma Planı ve Orta vadeli programlar açıklanacak.i

Kısa süre içerisinde atılacak adımlarla beraber ekonomi ve istihdamda rahatlamalar sağlanacak. Ayrıca ekonomide kur, faiz, enflasyon mücadelelerine odaklanılacak.

Enerjide atılım, savunmada yerlilik ve turizmde yeni bir strateji ile kalkınma hamlesi sürdürülebilir kılınacak.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE