banner731

Balıkesir Belediye Başkanı Sami Gökdeniz’in kızı Av. Ebru Gökdeniz yatağında ölü bulundu

Eski Balıkesir Belediye Başkanı Sami Gökdeniz’in kızı Avukat Ebru Gökdeniz evinde ölü bulundu. Önceki dönem Balıkesir Belediye Başkanlarından Av. Sami Gökdeniz’in ortanca kızı olan Av. Ebru Gökdeniz’in bu akşam saatlerinde evinde hayatını kaybettiği öğrenildi. 39 yaşındaki genç avukat 2015 yılında AK Parti’den Balıkesir Milletvekili Aday Adayı olmuştu.

GÜNDEM 13.09.2019, 23:14
Balıkesir Belediye Başkanı Sami Gökdeniz’in kızı Av. Ebru Gökdeniz yatağında ölü bulundu

Edinilen bilgilere göre, eski Balıkesir Belediye Başkanı Sami Gökdeniz’in kızı Ebru Gökdeniz, saat 19.40 sularında evindeki yatağında ölü bulundu. Savcının incelemelerinin ardından Gökdeniz'in cenazesinin kesin ölüm nedeni araştırılmak üzere Adli Tıp Kurumuna kaldırılacağı belirtildi.

Önceki dönem Balıkesir Belediye Başkanlarından Av. Sami Gökdeniz’in ortanca kızı olan Av. Ebru Gökdeniz’in bu akşam saatlerinde evinde hayatını kaybettiği öğrenildi. 39 yaşındaki genç avukat 2015 yılında AK Parti’den Balıkesir Milletvekili Aday Adayı olmuştu. Daha öncesinde de 2012 yılında Mahmut Poyrazlı’nın başkanlığındaki AK Parti İl Teşkilatı Yönetim Kurulunda yer almıştı. Babası Sami Gökdeniz’in sahibi olduğu Gökdeniz Hukuk Bürosu’nda avukatlık mesleğini yürüten ve Balıkesir Barosu Avukatlarından olan 39 yaşındaki genç ve güzel avukatın ölüm haberi ailesini ve sevenlerini acıya boğdu. Öte yandan, Ebru Gökdeniz’in evinde ölü bulunmasıyla ilgili olarak konunun adli boyutunun da araştırıldığı kaydedildi.

Yorumlar (2)
M.korkmaz 2 ay önce
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Tüm aile ve dostların başı sağolsun.
sen ben 2 ay önce
Tanıdığım biriydi.genç yaşta ölmesi beni üzdü mekanı cennet olsun .