banner731

Bankacılık Sektöründe Kariyer Yapmak İsteyenlere Staj İmkanı

Birçok banka , bu sektörde kariyer yapmak isteyen adaylara staj imkanı sunuyor. Türkiye Sınai Kalkınma Bankası TSKB'de sektörde kariyer yapmak isteyenlere staj imkanı sunuyor.

GÜNDEM 23.02.2017, 01:05
Bankacılık Sektöründe Kariyer Yapmak İsteyenlere Staj İmkanı

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası TSKB, uzun dönem stajyer alımı yapıyor. TSKB Hazine ve Sermaye Piyasası Operasyonları Müdürlüğü bünyesinde staj yapacak olan kişiler, mesleki anlamda kendilerine önemli bir birikim katabilir. Kariyer.net kariyer sitesi üzerinden başvuru yapabileceğiniz bu staj programı için, kimlerin başvuruda bulunabileceği de belirlenmiş.

İşte Başvuru Şartları:

Üniversitelerin İşletme, İktisat vb. bölümlerinde öğrenim gören 4. sınıf öğrencileri ya da bu bölümler ile ilgili yüksek lisans yapan öğrenci olunması,
Okulda öğrenim gördüğü süre içerisinde, yarı zamanlı ve haftada 3 gün staja devam edebilecek olunması,
Orta derecede İngilizce bilgisine sahip olunması,
Microsoft Office uygulamasına hakim olunması,
Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek, problem çözme becerisi olan, analitik düşünebilen, insani iletişimi kuvvetli olunması,

bu staja başvuru yapılabilmesi için genel şartlardır.

Bu staj ile ilgili olarak, staj yapan kişiler bu alanda bilgi birikimlerini oldukça artırabilir. Hem üniversite okuyup, hem de staj yaparak vaktini dolu dolu geçiren öğrenciler, iş hayatına adım atarken, gerek tecrübe anlamında gerekse bilgi birikimi konusunda önemli bir artıya sahip olacaklar.

TSKB Kalite Politikası:

Değerleme uzmanlığı ve geliştirme danışmanlığı alanında Türkiye’nin akla ilk gelen, prestijli, lider, öncü, iş bilgisi kuvvetli ve marka değeri yüksek değerleme şirketi olmak, bunu korumak.
Her aşamada uluslararası standartları sağlamak, gelişim ve başarıda sürekliliği yakalamak.
Doğru, bağımsız – tarafsız, kaliteli, güvenilir ve etik kurallara uygun değerleme hizmetini mümkün olan minimum sürede vermek, verimli ve karlı çalışmak.
Sürekli eğitim, gelişim ve iyileştirme çalışmalarımız ile, çalışanlarımızın eğitimine, kişisel ve mesleki gelişim süreçlerine katkıda bulunarak memnuniyetlerini artırmak.
Kalite Yönetim Sistemi prensipleri doğrultusunda hareket ederek Kalite Yönetim Sistemimizin etkinliğini ölçmek, gereklerini yerine getirecek şekilde sürekli iyileştirerek hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırmak.

Bu Staja Başvuru Yapmak İçin: http://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-sinai-kalkinma-bankasi-stajyer-1735457 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kamupersoneli.net | Ankara

Yorumlar (0)