Başbakan Binali Yıldırım ABD Saldırısını Kınadı!

Başbakan Binali Yıldırım ABD'de gerçekleşen silahlı saldırıya ilişkin bir mesaj yayımladı.

Başbakan Binali Yıldırım ABD Saldırısını Kınadı!

Başbakan Binali Yıldırım, Amerika Birleşik Devletleri'nde gerçekleştirilen silahlı saldırıya ilişkin bir kınama mesajı yayımladı.

BAŞBAKAN YILDIRIM ABD'DE Kİ SALDIRIYI KINADI

ABD'nin Los Angeles kentinde organize edilen konser esnasında silahlı bir kişi tarafından gerçekleştirilen silahlı saldırı sonucu 58 kişi hayatını kaybetmişti. Gerçekleştirilen saldırı da ayrıca 518 kişi de yaralanmıştı. Söz konusu saldırıya ilişkin Başbakan Binali Yıldırım bir mesaj yayımlandı. Başbakan Yıldırım yayımladığı mesajında ABD ile Türkiye'nin dostluğuna vurgu yaparak ABD halkına başsağlığı dileklerinde bulundu.

Başbakan Binali Yıldırım tarafından yayımlanan mesaj,

"ABD'nin dostu ve müttefiki Türkiye'nin Başbakanı olarak bu menfur saldırı karşısında Amerika Birleşik Devletleri Hükümeti ve halkı ile dayanışmamızı teyit ediyorum." .

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE