Başbakan Binali Yıldırım'dan Proje Terör Örgütü Açıklaması Geldi!

Başbakan Binali Yıldırım söz konusu MGK bildirisi içerisinde yer alan ''proje terör örgütü'' ifadesine yönelik olarak yaptığı açıklamada; projeyi hazırlayan birilerinin olduğu belirtiliyor. Ancak parayı kim verirse ona hizmet eden ve bugün bu kılıkta yarın başka bir kılıkta iş gören örgütler" ifadesini kullandı.

GÜNDEM 29.03.2018, 09:58 29.03.2018, 12:52
Başbakan Binali Yıldırım'dan Proje Terör Örgütü Açıklaması Geldi!

Başbakan Yıldırım bugün hareket edeceği Bosna Hersek yolcuğunundan önce Ankara Esenboğa Havalimanı'nda açıklama yaparak sorulan sorulara yanıt verdi.

Başbakan Yıldırım'ın yaptığı açıklamada ise;

"90 yılların başlarında aşanan büyük acıların izlerinin hepsi bizlerin hafızasında yer almaktadır. Dolayısıyla Balkanlarda benzer bir sıkıntının  krizlerin yaşanmaması adına bölgede bulunan bütün ülkelere ortak sorumluluklara göre hareket etme görevi düşmekte. Bosna Hersek'e gidiyor olmaktan büyük memnuniyet duymaktayım. Türkiye olarak bizler Balkanların huzuru için elimizden gelenlri paylaşacağız. 

PROJE TERÖR ÖRGÜTÜ AÇIKLAMASI

Aslında ifade kendisi anlatmakta. bu örgütler kendi iradesine göre ortaya çıkan örgütler değil bu projeler hazırlanan birilerinin olduğu ifade edilmekte. Örgütler birilerinin amaçlarına hizmet etmek amacıyla geliştirilmiştir.Biz bunlara taşeroan örgütler bazen arkalarında bir üst akıl olan terör örgütleri demekteyiz."

Kamupersoneli.net I ANKARA

Yorumlar (0)