Başbakan Binali Yıldırım'dan Taşerona Kadro Açıklaması!

Başbakan Binali Yıldırım, Afyon'da katıldığı açılış etkinliklerinde taşeron işçi konusuna yönelik önemli bir açıklamada bulundu.

GÜNDEM 08.10.2017, 22:17
Başbakan Binali Yıldırım'dan Taşerona Kadro Açıklaması!

AK Parti 26. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı için Afyon'da bulunan Başbakan Binali Yıldırım düzenlenen kampın bitmesinin ardından kentten hemen ayrılmadı. Afyon'da bir süre daha kalan Başbakan Yıldırım kentte düzenlenen bazı açılış etkinliklerine katıldı. Katıldığı etkinlikler kapsamında bir konuşma gerçekleştiren Başbakan Yıldırım gündeme dair önemli konular hakkında açıklamalarda bulundu. 

Başbakan Binali Yıldırım konuşmasında ayrıca taşeron işçi konusunda da bazı değerlendirmelerde bulunarak konu üzerinde çalışmaların sürdüğünü belirtti. Başbakan Yıldırım ayrıca taşeron işçiler ile ilgili düzenlemenin yıl sonunda tamamlanacağını hatırlattı. 

BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM'DAN TAŞERON AÇIKLAMASI

Başbakan Binali Yıldırım açılış etkinlikleri kapsamında yapmış olduğu konuşma sırasında bir vatandaşın "Başbakanım taşeron işçilere ne zaman kadro vereceksiniz" diye bağırması üzerine şu ifadeleri kullandı. ''Taşeron işçilerine merak etmeyin bu senenin sonuna kadar çalışmaların hepsi bitecek" 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (3)
taşron 2 yıl önce
hep aynı laf merak etmeyin rahat olun çıktı çıkıyor yüzde 99 tamalandı ha şu gün ha bu gün
taşeron 2 yıl önce
taşerona kadro KPSS ile merkezi atamayı etkilemeyecektir. Çünkü hali hazırda hem taşeron zaten kamuda istihdam edilmektedir ve bu çalışanların yerine kadrolu alım zaten yapılmamaktadır
Taşaron köle 2 yıl önce
Ayrım yapmadan bütün taşaronlara kadro yeni icadlar çıkarmayın