Başbakan Yardımcısı Canikli: 'Hollanda'ya Yönelik İlave Adımlar Atılabilir'

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli gündeme ilişkin yaptığı açıklamasında "Hollanda'ya yönelik ilave adımlar atılabilir" dedi.

Başbakan Yardımcısı Canikli: 'Hollanda'ya Yönelik İlave Adımlar Atılabilir'

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Anadolu Ajansı (AA) Editör Masası'na konuk oldu. Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli burada gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu ve kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

"İLAVE ADIMLAR ATABİLİRİZ"

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli açıklamalarında Hollanda'ya da değindi. Konu ile ilgili olarak Nurettin Canikli şu açıklamalarda bulundu;

"Bundan sonra ilave hususlar gündeme gelebilir. Bunlar tamamen bitmiş şeyler değil. Hollanda'nın yaptığı tırnak içinde 'Dağ kanunlarının uygulanması' olarak nitelendirilebileceğimiz tavırların altında kalınmaması gerekiyor."

"Avrupa'nın özünde ırkçılık, kafatasçılık, sömürü, kan, vahşet vardır. Son yaşadığımız Hollanda'daki hadisleri bu çerçevede değerlendirirsek, esasında olaylar daha sağlıklı bir şekilde tespit edilmiş olur, her şey yerli yerine oturur. Avrupa'yı medeniyetin beşiği, evrensel değerlerin savunucusu gibi bir kabulle değerlendirirsek yanlış yere gideriz. Tarih tekerrür ediyor."

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE