banner731

Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: Bu Yapılan Korkunç Bir Çifte Standarttır

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş "CHP'nin bir etkinliğine izin veriyor olmaları ve hükümetin bir bakanına izin vermiyor olmaları bile başlı başına bir fecaattir." dedi. Ayrıca Kurtulmuş bu yapılanın korkunç bir çifte standart olduğunu söyledi.

GÜNDEM 05.03.2017, 13:09 05.03.2017, 13:11
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: Bu Yapılan Korkunç Bir Çifte Standarttır

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Kızılcahamam Belediyesinin ev sahipliğinde Anadolu Yayıncılar Derneği (AYD) tarafından düzenlenen Medya Çalıştayına katıldı.

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş Kızılcahamam Eğitimci Nuray Yeşil Şehir Müzesi'ni gezdikten sonra, Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney ile gazetecilerle sohbet toplantısına katıldı.

Ayrıca Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş Almanya'nın CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın programına izin vermesi ancak Baykal'ın bu programı iptal etmesine de değindi.

Konu ile ilgili olarak çeşitli açıklamalar yapan Numan Kurtulmuş bir bilgisinin olmadığını ve Deniz Baykal'ın doğru olanı yaptığını ifade etti. Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un açıklamalarının detayları şöyle;

DOĞRU OLAN YAPILMIŞTIR

"CHP'nin bir etkinliğine izin veriyor olmaları ve hükümetin bir bakanına izin vermiyor olmaları bile başlı başına bir fecaattir. Korkunç bir çifte standarttır. Hiçbir izahı yoktur. Eğer Sayın Baykal da gitmemişse çok isabetli davranmış, doğru olanı yapmıştır."

Kamupersoneli.net | ANKARA

Yorumlar (0)