Başbakan Yıldırım: Bedelli Askerlik Seçimden Sonra Yapılacak İlk İş

Başbakan Binali Yıldırım tarafından bedelli askerlik açıklaması geldi. Başbakan Binali Yıldırım yaptığı açıklamalarında bedelli askerlik hakkında seçimden sonra yapılacak ilk iş olarak değerlendirdi. Konu hakkında detaylar haberimizde...

Başbakan Yıldırım: Bedelli Askerlik Seçimden Sonra Yapılacak İlk İş

Gündemde büyük yer alan bedelli askerlik hakkında Başbakan Binali Yıldırım tarafından bir açıklama daha geldi. 

SEÇİMDEN SONRA YAPILACAK İLK İŞ

Başbakan Binali Yıldırım bedelli askerlik hakkında yaptığı açıklamalarında seçimden sonra yapılacak olan ilk iş olarak değerlendirdi. 

Konu ile ilgili olarak Başbakan Binali Yıldırım açıklamalarında "Seçimden sonra yapılacak ilk iş. Yeni hükümetin öncelikli konusu" ifadelerine yer verdi.

Bedelli askerlik konusu hakkında ayrıntılar geldikçe ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz...

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cihan
Cihan - 1 yıl Önce

Söyleye söyleye çıkartacaksın ha

emine
emine - 1 yıl Önce

herkes askerlik yapmalı hükümetten kandırılıp ibadet bölümündeki fetö maduru 20 30 yaş arası gençlerimize çözüm üretip affı getirin bunlar hem itirafçı olup etkin pişman olan buna rağmen hapis cezası alan gencecik çocuklarımız ve aileri