Başbakan Yıldırım'dan Minibüste Unutulan Alperen'in Babasına Taziye Telefonu! 'Takipçisi Olacağım'

Başbakan Binali Yıldırım, geçtiğimiz günlerde minibüste unutularak havasızlıktan hayatını kaybeden Alperen'in babasına taziyelerini iletti.

Başbakan Yıldırım'dan Minibüste Unutulan Alperen'in Babasına Taziye Telefonu! 'Takipçisi Olacağım'

Başbakan Binali Yıldırım, geçtiğimiz günlerde anaokuluna gitmek için bindiği minibüste unutulan ve havasızlıktan hayatını kaybeden Alperen'in babasını telefonla aradı. Başbakan Yıldırım telefon görüşmesinde ise konunun talipçisi olacağını vurguladı.

''TAKİPÇİSİ OLACAĞIM''

Başbakan Yıldırım taziye telefonunda Alperen'in babası  Serkan Sakin ile görüştü. Başbakan Binali Yıldırım, yapmış olduğu görüşmesinde Serkan Sakin'e olaydan duyduğu üzüntüyü ifade ederek, başsağlığı dileklerini iletti. Ayrıca telefon görüşmesinde Başbakan Binali Yıldırım yaşanan olayda ihmali ve hatası bulunanların ceza alması konusunda, konunun takipçisi olacağını ifade etti. Hatırlanacağı üzere Alperen anaokulnuna gitmek için minibüse binmiş ve minibüste unutulmuştu. Anaokulunun akşam yoklamasında yokluğu farkedilen minik Alperen minibüste cansız bir şekilde bulunmuştu.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2017, 20:38
YORUM EKLE