Başbakan Yıldırım'dan TBMM'de Sert Sözler ! Hiç Bu Kadar Kızmamıştı

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel yaptığı açıklamalarında Binali Yıldırım'ın 15 Temmuz gecesini Ilgaz Tünelinde geçirdiğine ilişkin açıklamalarına Başbakan Binali Yıldırım çok kızdı ve çok sert açıklamalarda bulundu. Başbakan Yıldırım'ın açıklamalarının detayları haberimizde...

Başbakan Yıldırım'dan TBMM'de Sert Sözler ! Hiç Bu Kadar Kızmamıştı

BAŞBAKAN YILDIRIM ÇOK SİNİRLENDİ

Başbakan Binali Yıldırım konu ile ilgili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisinde bir konuşma yaptı. Bu kapsamda Başbakan Binali Yıldırım'ın konuşmasının detaylarını ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

Başbakan Binali Yıldırım yaptığı açıklamalarında "Burada anamuhalefet partisinin hatibi, şahsımı hedef alarak, darbe gecesi benim tanklar eşliğinde evimden çıkarıldığımı, emniyetli bir yere götürüldüğümü ifade etmiştir." ifadelerine yer verdi.

O gecenin gerçeği hakkında da açıklama yapan Başbakan Binali Yıldırım tankların tankların hatibin genel başkanına yol verirken bu ülkenin Başbakanının uçaklara “Alçakları vurun” dediğini mücadele ettiğini belirtti.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2018, 18:00
YORUM EKLE