Başbakan Yıldırım IKBY Başkanı Barzani İle Terörle Mücadeleyi Görüştü

Başbakan Yıldırım ve IKBY Başkanı Barzani görüşmesi sona erdi. Gerçekleştirilen görüşmede terörle mücadele ele alındı.

Başbakan Yıldırım IKBY Başkanı Barzani İle Terörle Mücadeleyi Görüştü

Başbakan Binali Yıldırım'ın Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Mesut Barzani ile görüşmesi sona erdi. Söz konusu toplantıda terörle mücadele konusu ele alındı. 

TERÖRLE MÜCADELEDE KARARLILIK

Söz konusu görüşme 53. Uluslararası Münih Güvenlik Konferansı kapsamında yapıldı. Görüşmede bazı temaslar, bölgedeki gelişmeler, terörle mücadele konuları ele alındı.

Görüşmede terörle mücadeledeki kararlılık vurgulandı. Ayrıca terör gruplarının bölgede yol açtığı tahribat ve rahatsızlık üzerinde duruldu. Başbakan Yıldırım görüşmede koordinasyonun önemini vurguladı.

Konu ile ilgili olarak IKBY Başkanı Barzani de açıklama yaptı. Barzani açıklamasında bu hususlara katıldığını belirtti ve bölgede yaşanan son gelişmeler hakkında bilgi verdi. Görüşmede, temasların sıklaştırılması konusunda mutabık kalındı.

Kamupersoneli.net | ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE