Başbakan Yıldırım: İnşallah Sandık'tan 'Evet' Çıkacak

Başbakan Yıldırım açıklamasında referandum ve terör örgütlerine de değindi. Başbakan Yıldırım açıklamasında Allah'ın izniyle sandıktan 'evet' çıkacak, FETO'da, PKK'da, DEAŞ'da bitecek dedi.

GÜNDEM 05.03.2017, 14:57
Başbakan Yıldırım: İnşallah Sandık'tan 'Evet' Çıkacak

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, Bingöl 15 Temmuz Demokrasi̇ Meydanı'ndaki mitinginde halka hitap etti. Başbakan Yıldırım açıklamasına şu ifadeleri kullanarak devam etti;

"Bu topraklar üzerinde hiçbir kimsenin, hiçbir etnik gurubun diğerine üstünlüğü olamaz. FETO'nun itleri de kendisi de hesap verecek.  Bu ülkenin, bu ay yıldızlı bayrağın altında yaşayan bütün vatandaşlarımız başımızın tacıdır. Zazalar başımızın tacıdır, Kürtler başımızın tacıdır, Türkler başımızın tacıdır, Araplar, Romanlar, Türkmenler, ne kadar etnik grubumuz varsa başımızın tacıdır."

SANDIKTAN EVET ÇIKACAK TERÖR ÖRGÜTLERİ BİTECEK

"Tünelin ucunda ışık göründü. Teröre büyük darbe vurduk, artık can çekişiyorlar. 16 Nisan'dan sonra size söz veriyorum, Bingöl Meydanı'nda söz veriyorum, bu örgüt bitecek.

Bu milletin düşmanı katiller, Kandil'deki sözde ağa babaları ne diyorlar? Burayı dikkatli dinleyin. Kandil'dekiler diyor ki 'Sandıktan evet çıkarsa, biz biteceğiz.' Biteceksiniz, korkunun ecele faydası yok, biteceksiniz. Allah'ın izniyle sandıktan 'evet' de çıkacak FETO da bitecek, PKK da bitecek, DEAŞ da bitecek."

Kamupersoneli.net | ANKARA

Yorumlar (0)