Başbakan Yıldırım: Şimdi Kaçacak Yer Arıyorlar

Başbakan Yıldırım konuşmasına FETÖ üyelerine ilişkin "Şimdi kaçacak yer arıyorlar" dedi.

Başbakan Yıldırım: Şimdi Kaçacak Yer Arıyorlar

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, anayasa değişikliği halk oylaması sürecinde partisince Çankırı Milli İrade Meydanı'nda düzenlenen mitingde halka hitap etti.

"ÇANKIRI İKİNCİ KURTULUŞ SAVAŞININ VERİLDİĞİ YERDİR"

Başbakan Binali Yıldırım Çankırı'da yaptığı miting konuşmasında "Çankırı ikinci kurtuluş savaşının verildiği yerdir" ifadelerini kullandı. Başbakan Yıldırım konuşmasında FETÖ üyelerine de yer verdi. Konu ile ilgili olara Başbakan Binali Yıldırım'ın konuşmasından bazı bölümler şöyle;

"Biliyorsunuz, o gece de siz bu meydandaydınız, ben de hemen yukarıda Ilgaz'daydım. Ilgaz'dan bu alçak darbe girişimini önlemek için gerekli talimatları, çalışmaları oradan yaptım. Dolayısıyla Çankırı'nın benim için özel bir anlamı var. Çankırı, ikinci kurtuluş savaşının verildiği yerdir. Türkiye'nin tapusunun sahibidir."

"KAÇACAK YER ARIYORLAR"

"'FETÖ'nün inine gireceğiz' dedik, girdik. Şimdi kaçacak yer arıyorlar. Nereye kaçarsa kaçsınlar hiç fark etmez, eninde sonunda adaletin önüne çıkacak, gerekli hesabı verecekler, şehitlerimizin, gazilerimizin hesabını verecekler." 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE