Başbakan Yıldırım: Yanınıza Fetöcüleri Alarak Milletle Birleşemezsiniz!

Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katılarak 2019 başkanlık seçimlerine ilişkin iddialı açıklamalarda bulundu.

Başbakan Yıldırım: Yanınıza Fetöcüleri Alarak Milletle Birleşemezsiniz!

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katılan Başbakan Binali Yıldırım burada bir konuşma gerçekleştirdi. Başbakan Yıldırım yapmış olduğu konuşmasında, 2019 başkanlık seçimlerine dair iddialı açıklamalarda bulundu. 

''KİMİ ADAY GÖSTERİRSENİZ GÖSTERİN''

Başbakan Binali Yıldırım yapmış olduğu konuşmasında referandum seçim sonuçlarını işaret ederek 'Millet dersini verdi.' ifadelerini kullandı. Başbakan Binali Yıldırım'ın konu ile ilgili açıklamaları şu şekilde, "Referandum kampanyası yaparken kendilerini parçalarcasına 'Hayır' kampanyası yapanlar şimdi 2019 seçimlerinde hayal kuruyorlar. 'Kimi aday göstersek de acaba kazansak', 'Müşterek aday gösterirsek nasıl olur, tek aday gösterirsek nasıl olur?'... Ne yaparsanız yapın, istediğinizi aday gösterin, istediğinizi yapın, siz bunu çok yaptınız, millet dersinizi verdi, bir daha dersinizi de alırsınız. Çünkü yapmanız gereken milletle birleşmektir. Adalet yürüyüşünde bir yanınıza bölücüleri, bir yanınıza Fetöcüları alarak milletle bütünleşemezsiniz, milletle birlikte yol yürüyemezsiniz. Bu millet bölücülere de Fetoculara da bugüne kadar geçit vermedi, bundan sonra da vermez." 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2017, 09:37
YORUM EKLE