BBP'den Emeklilikte Yaşa Takılanlara (EYT) Destek

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici açıklamalarında kendisinin de emeklilikte yaşa takıldığını belirterek oylarının emeklilikte yaşa takılanların sorunlarının çözülmesi yönünde olacağını ifade etti.

GÜNDEM 06.09.2018, 00:26
BBP'den Emeklilikte Yaşa Takılanlara (EYT) Destek

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici emeklilikte yaşa takılanlar hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu. 

Mustafa Destici açıklamalarında kendisinin emeklilikte yaşa takıldığını ifade etti. Ayrıca Mustafa Destici açıklamalarının devamında Büyük Birlik Partisi olarak oylarının emeklilikte yaşa takılanların sorunlarının çözülmesi yönünde olacağını ifade etti. 

"ÇÖZÜME KAVUŞTURULMASINI ARZU EDİYORUZ"

Konu ile ilgili olarak BBP Genel Başkanı Destici açıklamalarının devamında "Bende emeklilikte yaşa takılanlardan bir tanesiyim. Emekli olmak için 3 sene bekledim emekliliği hak ettikten sonra. Dolayısı ile bunun zorluğunu biliyorum. Bu konunun mutlaka ama mutlaka emekliliği hakketmiş vatandaşlarımızın lehine bir çözüme kavuşturulmasını arzu ediyoruz." ifadelerine yer verdi.

Ayrıca Mustafa Destici, emeklilikte yaşa takılan vatandaşların mağduriyetlerinin devletin bütçesini göz önünde tutarak, onu da zarar sokmadan düzenlenmesi, hak kayıplarının oluşmaması ve haklarının iade edilmesi taraftarı olduklarını vurguladı.

Büyük Birlik Partisi olarak bu konuda Meclise gelecek düzenlemeleri de inceledikten sonra kendi fikir ve düşüncelerini paylaşacaklarını oylarının EYT sorununun çözülmesi yönünde olacağını ifade etti.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (1)
FERHAT AVCI 12 ay önce
1999 gi̇ri̇şi̇ olsada erkek si̇gortalilar emekli̇ olamyor nedeni̇ 25 yil hi̇zmet süresi̇ dolmadiği i̇çi̇n gene maduri̇yetler tam olarak gi̇deri̇lmemi̇ş olacak