BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Alperen'in Ailesini Ziyaret Etti

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, okul servisinde unutularak havasızlıktan hayatını kaybeden Alperen Sakin'in aileni ziyarette bulundu.

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Alperen'in Ailesini Ziyaret Etti

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, İzmir'in Çiğli ilçesinde okul servisinde unutularak havasızlıktan vefat eden 3 yaşındaki Alperen Sakin'in ailesine taziyelerini iletti.

“İHMALİ OLANLAR MUTLAKA ORTAYA ÇIKARILSIN”

Alperen Sakin'in babası Serkan Sakin ile telefonda konuşan Destici, olaydan çok etkilendiğini bu konunun sonuna kadar takipçisi olacağını söyledi.

Destici, “Alperenimize yüce Allah'tan rahmet, kederli ailesine sabırlar niyaz ediyorum. İhmali olanlar mutlaka ortaya çıkarılsın!” dedi.

Alperen Sakin'in babası Serkan Sakin ise bu konuya herkesin sahip çıkmasını başka çocukların ölmemesi gerektiğini belirtti.

KAMUPERSONELİ.NET - DHA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE