Bedelli Askerliğe İlişkin Sosyal Medya Kampanyası Olumlu Sonuçlanmadı

Bedelli askerlik için sosyal medya kampanyası başlatılmıştı. Kampanyanın hemen ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli bedelli askerlik açıklaması geldi.

Bedelli Askerliğe İlişkin Sosyal Medya Kampanyası Olumlu Sonuçlanmadı

Binlerce kişi tarafından bedelli askerliğin çıkması bekleniyor. Bedelli askerlik için sosyal medyada bir kampanya başlatıldı. Başlatılan kampanyada bedelli askerliğin Türkiye Büyük Millet Meclisi gündemine gelmesi talep ediliyor. 

SOSYAL MEDYA KAMPANYASI

Binlerce bedelli askerlik bekleyen vatandaş #BedelliMeclisGündeminde hastag'i ile sosyal medya kampanyası yürüttü. Sosyal medya kampanyasına katılanlar #BedelliMeclisGündeminde hastag'i ile "Ekim ayında #BedelliMeclisGündeminde olacak mı? Milyonlarca gencin kaderi, ailesi, hastası, işi buna bağlı.", "Bedelli Askerlik Yasası bir kapris değil zorunlu bir istektir. Kimse bu hakka duyarsız kalamaz", "Ele alınma zamanı çoktan gelip geçen konulardan biri olan Bedelli Askerlik için verilen sözler artık tutulmalı" yorumlarını yaptılar.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN AÇIKLAMA

Sosyal medyada gerçekleştirilen bedelli askerlik kampanyasının hemen ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konu ile ilgili olarak önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamasında "Şu anda gündemimizde bedelli askerlik konusu yok. Ciddi manada asker kadrosunda eksilme var. Vatansever evlatlarımızı askere bekliyoruz." ifadelerine yer verdi.

YENİ KAMPANYA HAZIRLIĞINDALAR

Bunun yanı sıra binlerce vatandaş bedelli askerlik konusunun Türkiye Büyük Millet Meclisi gündemine gelmesi için yeni bir kampanya başlatma hazırlığı içine girdiler. Bedelli askerlik hakkında yeni bir kampanya başlatıldığında veya konu ile ilgili olarak herhangi bir gelişme meydana geldiğinde ziyaretçilerimizi sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz.

KAMUPERSONELİ.NET | ÖZEL HABER

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kadir
Kadir - 2 yıl Önce

Bedelli bekliyoruz başbakanım

Ceyhun
Ceyhun - 2 yıl Önce

Bedelli askerlik gelmesi gerekiyor binlerce insan bunu bekliyor

Sefa
Sefa - 2 yıl Önce

İHTİYACA DUYARLI OLAN CUMHURUNBAŞKANI ihtiyaç duyuyoruz lütfen artık bedelliyi getirin....!!!!!

Murat
Murat - 2 yıl Önce

Bedelli çıkmalı

Ahmet
Ahmet - 2 yıl Önce

Aklin yolu bir ben askerligimi yaptim ama vergi olacagina tabiki bedelli cikmali....

Nasuh
Nasuh - 2 yıl Önce

Keşke çıksa evli olduğum için gidemiyorum

Rahmi
Rahmi - 2 yıl Önce

Gerçekten de olması gereken bi konu bize yapılan masraf cabası olur bedeli şart

Ramazan
Ramazan - 2 yıl Önce

Her turk evladi askerligini yapmali ordunun ihtiyaci var bedelluye hayir