Bedelli Askerlik 4. Celp Dönemi Ne Zaman Açıklanacak?

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) tarafından yapılan açıklamalar kapsamında bedelli askerlikte celp dönemleri merak ediliyor. Peki MSB ASAL tarafından bedelli askerlik 4. celp dönemleri ne zaman açıklanacak? İşte merak edilen tüm detaylar.

GÜNDEM 04.11.2018, 17:36
Bedelli Askerlik 4. Celp Dönemi Ne Zaman Açıklanacak?

MSB (Milli Savunma Bakanlığı) tarafından açıklanacak 4. celp dönemi merak ediliyor.

Milli Savunma Bakanlığı'nın (MSB) tarafından geçtiğimiz gün içerisinde açıklanan 3. celp yerleri sonrasında askerliğini bedelli olarak yapacak vatandaşlar tarafından 4. celp dönemleri merak ediliyor.

Konuyla alakalı olarak beklenti içerisine giren vatandaşlar bir an önce 21 gün zorunlu temel eğitime gitmek istiyor ve bu konu hakkında detayları öğrenme talebinde bulunuyorlar.

4. CELP DÖNEMİ NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Bedelli askerlikte 4. celp döneminin açıklanacağı tarih henüz belli olmadı.

Ancak bedelli askerlik için son başvuru tarihi olan 3 Kasım 2018 tarihinden önce 4. celp döneminin açıklanmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Bedelli askerlik başvurusu hakkındaki son rakamlar da açıklanmıştı.

Bu bağlamda bedelli askerlikten faydalanmak üzere başvuru yapan aday sayısı 722 bin 949 olarak belirtildi. Ayrıca başvurusunu yapa adaylardan 571 bin 400 kişinin de bedelli askerlik parasını yatırdığı belirtiliyor.

Bedelli Askerlik 4. Celp dönemleri açıklandığı anda ilk olarak kamupersoneli.net adresinde olacaktır. Sizlerde detaylar açıklandığı anda ilk olarak haberdar olmak istiyorsanız mobil uygulamamız indiriniz.

Kamupersoneli.net

Yorumlar (0)