Bedelli Askerlik Hakkında MSB'den Açıklama Geldi

Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş'ın ardından bedelli askerlik hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu. Konu ile ilgili olarak Bakan Canikli'nin açıklamalarının detayları haberimizde...

Bedelli Askerlik Hakkında MSB'den Açıklama Geldi

AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş Habertürk TV'ye bedelli askerlik hakkında çeşitli açıklamalarda bulunmuştu. Bu açıklamalarının ardından konu ile ilgili olarak Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli de bir açıklama yaptı.

Bu kapsamda Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli açıklamalarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim sonrasında Genelkurmay Başkanı ile görüşme yaparak gerekenin konuşulacağını ifade ettiğini belirtti. Ayrıca Bakan Canikli açıklamalarında bu konunun seçimden sonra görüşüleceğini yaş aralığı ve bedeli hakkında değerlendirmelerde bulundu.

BEDELLİ ASKERLİK AÇIKLAMASI

Konu ile ilgili olarak Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

"Sayın Cumhurbaşkanımız seçim sonrasında Genelkurmay Başkanı ile görüşürüz, gerekeni konuşuruz demişti. Bu şu demek, seçimden sonra bu konu görüşülecek. Şu anda bir şey söylemek doğru değil. 25 yaş üzeri sayı belli, altındaki sayı belli."

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE