Bekir Bozdağ CHP'li Özel'in Ezan İddialarına Yanıt Verdi

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, CHP'li Özgür Özel'in miting esnasında ezanların geç okunduğuyla alakalı olan iddiasına yanıt vererek sert eleştirilerde bulundu. İşte Bozdağ'ın açıklamalarından satır başları;

GÜNDEM 16.06.2018, 13:58
Bekir Bozdağ CHP'li Özel'in Ezan İddialarına Yanıt Verdi

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'ın açıklamalarından satır başları;

EZANLAR GEÇ OKUNUYOR İDDİASI

Bu bir iddia değil, çok net şekilde yalan. Sayın Özel yalan söylüyor çünkü ezanların Türkiye'de vaktinin dışında okunması diye bir hadise söz konusu değildir" ifadelerini kullandı.

HAYVANLARA ŞİDDET SORUNU

Seçimden sonra hükümet bu konuda (hayvan hakları konusunda) ciddi bir adım atacaktır. Sahipli ve sahipsiz hayvanların öldürülmesi, işkence ve eziyete muhattap olması suç olarak kabul edilecek ve ağır cezai yaptırımlar getirilecektir. Hükümetimizin ana gündemlerinden bir tanesidir. Seçimden sonra yapacağımız öncelikli işler arasında Hayvanları Koruma Kanunu'nda yapılacak değişiklikler yer alacaktır.

KANDİL OPERASYONU

Maalesef milleti aldatıyorlar, millete yalan söylüyorlar. Yalanı gerçek gibi söyleyen karşısında bizim söyleyebileceğimiz sadece yalan söylüyorsunuz demektir.

Milletimizin hafızasıyla alay ediyor demektir çünkü Türk milletinin gözü önünde bu operasyonlar yapıldı, yapılıyor. Geçmişte de yapıldı. Millet de Sayın Kılıçdaroğlu'nun yalan söylediğini gayet iyi biliyor...

Kamupersoneli.net I ANKARA

Yorumlar (0)