Bekir Bozdağ'dan Flaş Bedelli Askerlik Açıklaması

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ bedelli askerlik hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu. Başbakan Yardımcısı Bozdağ açıklamalarında bedelli askerliğin ne zaman gündeme geleceğini ifade etti.

Bekir Bozdağ'dan Flaş Bedelli Askerlik Açıklaması

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ bedelli askerlik hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu. 

BEDELLİ ASKERLİK AÇIKLAMASI

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ yaptığı açıklamalarında bedelli askerliğin işleyişi hakkında değerlendirmelerde bulundu. İşte Bekir Bozdağ'ın açıklamaları: 

"Takvimini tam söyleme imkanı yok ama genel işleyişle alakalı bir yorum yapabilirim Cumhurbaşkanı ve vekillerimizin yemin ederek göreve başlaması lazım Parlamento 1 Ekim’e kadar ara verecek sonuçta Bedelli konusunda Ekim’den sonra gündeme gelecektir. Bedelli KHK ile alınacak bir karara değil Meclis açıldıktan sonra bu konuda gereği yapılacaktır bu bizim de milletimize taahhüdümüzdür bu konu bu yıl içinde hallolacaktır"

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2018, 14:49
YORUM EKLE