Bekir Bozdağ'dan Flaş Eurovision Açıklaması

Geçtiğimiz günlerde Can Bonomo'nun sosyal medya hesabından alınan bilgiler doğrultusunda Türkiye'nin gelecek yıl Eurovision'a katılacağı iddia edilmişti. Bugün konu hakkında Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ açıklama yaptı.

Bekir Bozdağ'dan Flaş Eurovision Açıklaması

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, TRT Genel Müdürlüğü'nde gazete ve televizyonların Ankara temsilcileriyle bir araya geldiği toplantıda gündeme ilişkin soruları yanıtladı

BOZDAĞ: DOĞRU DEĞİL

Star'ın haberine göre; "Eurovision Şarkı Yarışması'na yeniden Türkiye'nin katılacağı ve TRT'nin bu konuda birtakım hazırlık yaptığına dair" haberlerin doğru olup olmadığı sorusunu Bozdağ, "Doğru değil." diye yanıtladı.

MANGA'NIN PAYLAŞIMI HEYECANLANDIRMIŞTI

Geçtiğimiz hafta müzik grubu maNga'nın resmi Twitter hasabından yapılan "Eurovision? Yine... Yeni... Yeniden..." paylaşımı müzik severleri heyecanlandırmıştı.

EN SON CAN BONOMO TEMSİL ETMİŞTİ

Türkiye ilk defa 1975 yılında Semiha Yankı ile katıldığı, 2003'de Sertab Erener’in 167 puan alarak birinciliği kazandığı Eurovision Şarkı Yarışması’na son olarak 2012 yılında Can Bonomo ile katılmış ve yarışmada bir daha bulunmama kararı almıştı.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2017, 16:45
YORUM EKLE