Belediye Başkanının Evine Pompalı Tüfekli Saldırı !

Antalya'da Serik İlçe Belediye Başkanı Enver Aputkan'ın evine pompalı tüfekli saldırı düzenlendi. Belediye Başkanı Aputkan ve aile fertleri yara almadan kurtuldu.

GÜNDEM 06.09.2019, 15:44
Belediye Başkanının Evine Pompalı Tüfekli Saldırı !

Antalya'da Serik İlçe Belediye Başkanı Enver Aputkan'ın evine pompalı av tüfeğiyle ateş edildi.

POMPALI TÜFEKLE ATEŞ EDİLDİ

Konu ile ilgii olarak Belediye Başkanı Aputkan'ın Serik ilçesi Yukarı Kocayatak Mahallesi'nde bulunan evinin önüne bir otomobille gelen kimliği henüz tespit edilemeyen kişi ya da kişiler pompalı tüfekle ateş etti.

Saldırı sırasında Aputkan ve aile fertleri evde bulunuyordu. Yara almadan kurtulan Aputkan ve aile fertleri durumu jandarmaya bildidi.

Olay yerine ise İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri geldi. Ekipler tarafından yapılan incelemede evin dış kapısında ve 2 odanın dış cephesinde 72 saçma deliği tespit edildi.

Olayı gerçekleştiren kişilerle ilgili olarak şüphelilerin beyaz renkli bir otomobille geldiklerine yönelik bilgi olduğunu ifade eden Aputkan, jandarmanın konuyu araştırdığını bildirdi.

AÇIKLAMA YAPTI

Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Aputkan şu ifadelere yer verdi:

"Bu konuda güvenlik güçlerimize inanıyoruz. Yapanlar ve ne amaçla yaptıkları ortaya çıkacaktır. Dolayısıyla şu anda 'şu yaptı' demem mümkün değil. İnşallah böyle bir olay bir daha yaşanmaz. Yaşanmaması gereken üzücü bir olay."

Yorumlar (0)