Beykoz'da Fabrika Yangını Yürekleri Ağza Getirdi!

İstanbul'da meydana gelen yangın vatandaşları korkuttu. Dumanların pek çok ilçeden göründüğü yangında yürekler ağza geldi. Fabrika yangını güçlükle kontrol altına alınabildi. İşte detaylar.

Yalıköy'deki eski kundura fabrikası yangın çıktı. Dumanların birçok ilçeden görüldüğü yangın kontrol altına alındı

Olay yerine Kavacık, Beykoz ve Kavacık'tan ekipler olay yerine intikal etti. Şu an itfaiye ekipleri yangına müdahale ediliyor.

500 metrekarelik bir alanda etkili olan yangında ahşap malzemelerinin yanmış olduğu belirtildi.

Konuyla alakalı olarak Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ise; "Olayda ölü yaralı yok. Yangın kontrol altında. Film platosunda ahşap malzeme yandı" dedi.

Yangının çıktığı yerde pek çok film ve dizi çekiminin yapıldığı ifade edilirken buna öynelik olarak Yıldırım Şirketler Grubu'ndan Hürriyet Gazetesi'ne açıklama yapıldı.

Açıklamada ise;

"Yangın, Diriliş Ertuğrul dizisinin çekildiği yerde çıkmış. Dizi çekimi için kullanılan çadırlarda yangın meydana geldi.

Yangın kontrol altına alındı. Herhangi bir can kaybı olmaması sevindirici. Beykoz Kundara'da tescilli ağaç ve yapılarımız da bulunuyor.

Yangının bu alanda çıkmaması sevindirici. Şimdi soğutma çalışmaları yapılıyor. İtfaiyenin raporu sonrası yangının neden çıktığı daha net anlaşılır" dedi.

Ayrıca yangın esnasında herhangi bir çekim olmadığı ifade edildi.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2018, 16:24
YORUM EKLE