banner731

Binali Yıldırım: Bütün Öğretmenlerimize Toplu Taşıma Bedava Olacak

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım'dan öğretmen ve öğrencilere yönelik olarak yeni bir açıklama geldi. Yıldırım, öğretmenlere toplu taşıma bedava olacak dedi ve açıklamasında ise; "Öğretmenlerimiz, ister kadrolu, ister sözleşmeli, ücretli bütün öğretmenlerimize toplu taşıma bedava olacak." diye konuştu.

GÜNDEM 11.06.2019, 22:48
Binali Yıldırım: Bütün Öğretmenlerimize Toplu Taşıma Bedava Olacak

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım Bahçelievler'de Eğitim-Bir-Sen öğretmenler buluşmasına katıldı ve orada açıklamalarda bulundu.

Yıldırım, asıl mağdur olan "oy veren herkes" dedi ve mağduriyetlerin giderileceği konusunda 23 Haziran'ı işaret eden açıklamasında ise;

"Oy kaydırmaları yaparak, şaibe ile yolsuzluklarla seçimi şaibeli hale getirdiler. Asıl mağdur oy veren herkes. Kimse mağdur hikayesi bize anlatmasın.

Bu mağduriyeti bize yaşatanlara cevabımızı vermemiz lazım. Bunun günü ne zaman? 23 Haziran.

Sizin sorumluluğunuz büyük sadece oy vermiyorsunuz, siz oy verenlerin de oylarının yerli yerine gitmesinden mesulsünüz. Bu sefer öyle bir iş yapalım ki sesleri solukları kesilsin." dedi...

ÖĞRETMEN TOPLU TAŞIMA BEDAVA YAPILACAK

Binali Yıldırım ayrıca; "Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize güzel müjdelerimiz var" dedi ve açıklamasında;

"Öğrenciler spor salonlarında ücretsiz yararlanacak. Bütün öğrenciler, şehir tiyatrolarından ve müzelerden ücretsiz yararlanacak.

Gençlerin tamamına aylık 10 GB internet bedava olacak. Öğretmenlerimiz, ister kadrolu, ister sözleşmeli, ücretli bütün öğretmenlerimize toplu taşıma bedava olacak." dedi.

Yorumlar (0)