Binali Yıldırım' ın Son Davranışı Büyük Beğeni Topladı!

Binali Yıldırım' ın sosyal medyada geniş yankı uyandıran son görüntüleri ilgiyle beğenilmeye devam ediyor.

GÜNDEM 26.09.2016, 11:36 26.09.2016, 11:48
Binali Yıldırım' ın Son Davranışı Büyük Beğeni Topladı!
Geçtiğimiz günlerde kamuoyuna yansıyan ve epey beğenilen düğün arabasının önünü kesip tebrik etme davranışı, vatandaşlar tarafından ilgiyle izlendi. Uzun zamandır ülkemizde görmek istediğimiz hareketler olarak sosyal medyada geniş yer bulan bu davranış, Binali Yıldırım' ın " sempatik ve hoşgörülü " olarak anıldığı bir çok paylaşımın gerçekleştirilmesine neden oldu.

Düğün arabasının önünü kesti, tebrik etti.

Yolda seyri sırasında düğün arabasını gören Binali Yıldırım, verdiği talimatla düğün arabasının önünü kestiriyor. Görevliler tarafından sağa çektirilen araca, Binali Yıldırım geliyor ve tebriklerini iletiyor. Sosyal medyada epey paylaşım alan bu görüntüler, büyük beğeni toplarken; Binali Yıldırım' ın bu hareketi de epey hoş yorumların yapılmasına neden oluyor. Bu paylaşımından sonra Binali Yıldırım' ın hayran kitlesinde ciddi bir artış olduğunu da aktarmak mümkün. 

Farkettirmeden düğün hediyesi vermeye çalıştı.

Başbakan Binali Yıldırım, tebriklerini ilettiği sırada, kameralara farkettirmeden düğün hediyesini vermeye çalıştı, ancak kameralar kayıttaydı ve ufakta olsa farkedildi. Binali Yıldırım' ın bu duyarlı ve beğenilen görüntüleri milyonlarca görüntülenmeye ulaştı.

Kamupersoneli.net | ANKARA
Yorumlar (0)