Binali Yıldırım Silikon Vadisini Ziyaret Etti: Google Jest Yaptı

Binali Yıldırım Apple ve Google yetkilileriyle bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu. Ziyaret sırasında Google yetkilileri tarafından Binali Yıldırım'a jest yapılarak kahveler Galatasaray detayıyla ikram edildi.

GÜNDEM 20.09.2019, 16:21 20.09.2019, 16:37
Binali Yıldırım Silikon Vadisini Ziyaret Etti: Google Jest Yaptı

AK Parti İzmir Milletveki Binali Yıldırım ABD'ye dünya devleri Apple ve Google'ı ziyaret etti.Yıldırım ve yanındakiler ilk olarak dünyanın en büyük teknoloji şirketi Apple'ı ziyaret etti.

Apple yetkilileriyle Yıldırım ve beraberindeki heyet teknolojinin dünü ve bugünü üzerine konuştu. Daha sonra Google'ı ziyaret eden Yıldırım, şirketin ülkemizdeki faaliyetleri hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Yetkililer ile görüşme sırasında Binali Yıldırım'a bir jest yapılarak kahveler Galatasaray detayıyla ikram edildi. Yıldırım bu jest için, "Galatasaray'ın bu diyarlarda da taraftarı var sanırım" ifadelerini kullandı.

Google yetkilileri burada Yıldırım'a bir Şampiyonlar Ligi'nde mücadele veren temsilcimiz Galatasaray sürprizi yaptı. Yıldırım'a ikram edilen kahvede Galatasaray amblemi yer aldı. Yıldırım bu jest için bir açıklama yaptı. Binali Yıldırım açıklamalarında "Galatasaray'ın bu diyarlarda da taraftarı var sanırım, kahvelerdeki ayrıntı gözümden kaçmadı." ifadelerine yer verdi.

BİNALİ YILDIRIM'IN PAYLAŞIMI

Yorumlar (1)
turan 4 hafta önce
internet başvurusu saçma sapan olmuş yazıyorum doğruyu yanlış diyor hic düzen yok